o-nas/aktualnosci/szczegoly-wiadomosci/140-wazny-komunikat-dla-naszych-klientow/
Menu

Szczegóły wiadomości

02.01.2018
Aktualności

Ważny komunikat dla naszych Klientów

Szanowni Państwo, 
Open Life Towarzystwo Ubezpieczeń Życie S.A. (dalej jako: Open Life) ostrzega przed pojawiającymi się coraz częściej działaniami polegającymi na nakłanianiu naszych Klientów do wcześniejszej rezygnacji z umowy ubezpieczenia.

Osoby te działają z różnych pobudek. 

 

Zdarzają się również przypadki, że osoby kontaktujące się z Klientami namawiają do zawarcia nowej „korzystniejszej” umowy i często podają się za pracownika Open Life lub twierdzą, że działają w „porozumieniu” lub „we współpracy” z nami. 

 

Informujemy, że mają Państwo prawo w każdej chwili rozmowy zażądać okazania lub przesłania przez osobę kontaktującą się kopii pełnomocnictwa udzielonego przez Open Life lub Agenta Open Life upoważnienia do działania w imieniu Open Life. 

 

Ponadto dane osoby kontaktującej się z Państwem można łatwo i szybko zweryfikować w Open Life.

 

Niestety odnotowaliśmy przypadki, w których nasi Klienci podawali dobrowolnie informacje wrażliwe, których z zasady nie przekazuje się osobom trzecim (np. pełne dane personalne, hasła, loginy, informacje o posiadanych produktach).

 

Warto zwrócić uwagę, że propozycja osoby kontaktującej się z Państwem może być „korzystniejsza” jedynie z pozoru.

 

Dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą by przed podjęciem decyzji odnośnie ewentualnej rezygnacji z umowy ubezpieczenia skontaktowali się Państwo bezpośrednio z nami.

 

Nasi konsultanci udzielą Państwu odpowiedzi na nurtujące pytania a także pomogą rozwiać ewentualne wątpliwości dotyczące posiadanych przez Państwa ubezpieczeń.

 

W tym celu zachęcamy do kontaktu z Infolinią Open Life pod numerem telefonu  801 222 333 lub +48 22 101 41 60 w dni powszednie w godzinach 8 – 19 bądź e – mail: info@openlife.pl

 

 

<- Wróc do kategorii Aktualności - Open Life